У Береговому поліцейські врятували самотнього дідуся

У Береговому поліцейські врятували самотнього дідуся

Як повідомлє відділ комунікації поліції в Закарпатській області, Берегівські поліцейські разом з волонтерами врятували самотнього літього чоловіка, який понад три доби пролежав на підлозі у безпорадному стані. Ось що стало відомо виданню «Кримінал»

Співробітники Берегівського районного відділу поліції врятували 65-річного місцевого мешканця, який понад три доби лежав вдома на підлозі у безпорадному стані та не міг покликати на допомогу. Про зникнення чоловіка правоохоронців повідомили місцеві волонтери

Джерело повідомляє, що до Берегівських поліцейських звернувся місцевий волонтер із пункту видачі безкоштовних обідів та повідомив, що до них вже три дні не приходить їх постійний відвідувач — 65-річний дідусь. Днями, коли востаннє відвідав заклад, він скаржився, що погано себе почуває і після цього зник. Це насторожило волонтера і він вирішив звернутися до правоохоронців.

Поліцейські швидко встановили адресу чоловіка та виїхали туди. Підійшовши до будинку правоохоронці почули чийсь стогін із середини.

Співробітники поліції прийняли рішення увійти до будинку. Там вони виявили власника помешкання. Дідусь лежав на землі у безпорадному стані та не міг рухатися. Поліцейським чоловік розповів, що три дні тому йому стало зле та відмовили ноги. І з того часу він не їв та не пив, оскільки не міг навіть поворухнутися.

Співробітники поліції надали хворому невідкладну допомогу та негайно викликали швидку.

Зараз із чоловіком все добре, медики відпустили його додому. А поліцейські час від часу навідуються до дідуся, щоб переконатися, що з ним все гаразд.

18:45
3828
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!