Викрито схему ухилення від сплати податків на 3,3 млн грн через таксі-сервіс

Викрито схему ухилення від сплати податків на 3,3 млн грн через таксі-сервіс

Під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру фізичній особі у ухиленні від сплати податків на суму понад 3,3 млн грн (ст. 212 КК України).

Згідно з даними слідства, підозрюваний використовуючи популярну платформу таксі, розробив схему ухилення від податків. Для цього він залучив реквізити та банківські рахунки фіктивних фізичних осіб-підприємців, оформлюючи послуги таксі начебто від їхнього імені.

Кошти, які пасажири сплачували за таксі, переказувалися на електронні гаманці компанії-нерезидента. Потім іноземна компанія переказувала ці кошти своїм партнерам для оплати роботи водіїв. Однак, приватний партнер не подавав звітів до податкових органів, щоб уникнути сплати податків.

У результаті такої діяльності підозрюваний отримав 18,7 млн грн доходу, який не був задекларований, а гроші були виведені у готівку.

Ці дії призвели до несплати податку на доходи фізичних осіб на загальну суму понад 3,3 млн грн.

У кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі дії для встановлення всіх обставин злочину. До суду подано клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

13:45
1578
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!