В Одесі викрито «конвертаційний центр», що вивів у тінь понад 1 млрд грн

В Одесі викрито «конвертаційний центр», що вивів у тінь понад 1 млрд грн

За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури викрито та припинено діяльність «конвертаційного центру», учасники якого, використовуючи фіктивні підприємства, надавали послуги компаніям реального сектору економіки з переведення коштів у тіньовий обіг, включно з бюджетними коштами.

За даними слідства, група осіб зареєструвала на території Одеси та області низку підприємств, які використовувалися для надання послуг з мінімізації податкових зобов’язань. Вони переводили безготівкові кошти у готівку, включаючи бюджетні кошти на суму понад 90 млн гривень.

Попередні дані свідчать, що через конвертаційний центр до тіньового сектору економіки було виведено понад 1 млрд гривень.

Під час санкціонованих обшуків в офісах суб’єктів господарської діяльності, які входили до складу «центру мінімізації податкових платежів», було виявлено та вилучено 107 печаток підприємств з ознаками фіктивності, включно з офшорними компаніями, готівку, комп’ютерну техніку та «чорну бухгалтерію».

Наразі тривають заходи для встановлення всіх осіб, причетних до незаконної діяльності, та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Досудове розслідування за ч. 5 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) здійснюють детективи ТУ БЕБ в Одеській області за оперативного супроводу співробітників УСБУ в Одеській області.

11:05
1092
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!