Криминал

В ДТП у Волинській області постраждали двоє осіб

Внаслідок автопригоди у Луцькому районі постраждали двоє осіб. Ось що стало відомо виданню «Кримінал».

Вчора, 28 жовтня 2024 року, на автошляху неподалік села Літогоще Луцького району сталась ДТП за участі автомобіля Mitsubishi Outlander.

Як повідомляють джерела, водій автомобіля, перебуваючи за кермом у стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням, через що автомобіль з’їхав з дороги у кювет і врізався у дерево.

Внаслідок аварії постраждали водій та пасажир автівки. Водія було госпіталізовано з травмами різної ступені важкості; необхідна медична допомога пасажирові була надана на місці пригоди.

У зв’язку з інцидентом відкрито кримінальне провадження за статтею 286-1 частина 1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) КК України.

На місці працювали фахівці «Швидкої допомоги», патрульна поліція та слідчо-оперативна група. Подробиці події встановлюються.

18:37