Криминал

На Рівненщині викрили директора фірми у розкраданні державних коштів

На Рівненщині поліція викрила директора будівельної компанії у привласненні понад 200 тисяч гривень державних коштів, виділених на реконструкцію приймального відділення однієї з лікарень Рівненського району.

Як повідомляє поліція області, 38-річний керівник фірми, мешканець Рівного, уклав договір на виконання робіт, однак надав неправдиві дані в офіційні документи, знаючи, що роботи виконані не в повному обсязі. Підписавши та передавши ці документи до державних установ, він незаконно отримав 227 127 гривень.

Слідство завершено, а матеріали кримінального провадження передано до суду. Розслідування здійснювалося слідчими поліції за оперативного супроводу СБУ в регіоні та процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

10:51