У Кременчуці група осіб напала на військових ТЦК: двох затримано, решту розшукують

У Кременчуці група осіб напала на військових ТЦК: двох затримано, решту розшукують

У Кременчуці, Полтавська область, 25 травня під час заходів з оповіщення стався спланований напад на співробітників Територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Група з семи осіб напала на двох військовослужбовців, застосувавши сльозогінний газ і травматичну зброю, а також пошкодила службовий автомобіль.

Двох учасників нападу було затримано вже протягом доби — їм обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Решта осіб перебувають у розшуку, триває встановлення їхніх осіб та рівня причетності.

Розпочато кримінальні провадження за ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ) та ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Також перевіряється версія про можливу причетність нападників до діяльності російських спецслужб.

17:36
5970
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...