На Харківщині чоловіка засудили до семи років за смертельне побиття пасажира електрички
У Лозовій Харківської області суд визнав винним 23-річного місцевого жителя у смертельному побитті пасажира електропоїзда та крадіжці. Про це повідомила Харківська обласна прокуратура.
За даними слідства, у квітні 2025 року на вокзалі в Лозовій чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, напав на 54-річного пасажира, який спав у вагоні електрички. Зловмисник завдав потерпілому численних ударів руками, ногами та рукояткою пневматичного пістолета. Від отриманих травм чоловік помер у лікарні.
У травні того ж року засуджений також проник до торговельного павільйону в Лозовій, де викрав мобільний телефон, гроші та інші речі.
Суд визнав чоловіка винним за трьома статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 4 ст. 296 — хуліганство із застосуванням заздалегідь заготовленого предмета;
- ч. 2 ст. 121 — умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть;
- ч. 4 ст. 185 — крадіжка з проникненням у приміщення, вчинена в умовах воєнного стану.
Обвинуваченого засудили до семи років позбавлення волі. Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку.
