СБУ оголосила підозру експоліцейському, який перейшов на бік окупантів та воював проти України

СБУ оголосила підозру експоліцейському, який перейшов на бік окупантів та воював проти України

Служба безпеки України задокументувала діяльність ще одного зрадника, який у період повномасштабної війни добровільно перейшов на бік російських окупантів. Як повідомляє СБУ, йдеться про колишнього співробітника відділу превенції, який після окупації Волновахи залишився на захопленій території та вступив до так званого “міністерства внутрішніх справ” ворога.

У псевдоструктурі він обійняв посаду заступника начальника “ОМВД росии “Волновахский” по охране общественного порядка”, виконуючи завдання окупаційної адміністрації.

На початку 2023 року чоловіка відрядили до підрозділу зс рф — ОБТФ “Каскад”, у складі якого він брав участь у бойових діях проти Сил оборони на Великоновоселківському напрямку, де й отримав поранення.

За участь у роботі репресивних органів окупантів та веденні війни проти України йому оголосили підозру за ч. 2 ст. 111 ККУ — державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану.

14:18
1151
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...