Криминал

У Білій Церкві затримали інструктора ТЦК та спільників за схему «бронювання»

У Білій Церкві правоохоронці викрили схему незаконного «бронювання» військовозобов’язаних.

Як повідомили Служба безпеки України та Національна поліція України, затримано трьох осіб: інструктора одного з відділів ТЦК, його колишнього колегу та підприємця.

За даними слідства, фігуранти за хабарі «анульовували» повістки, знімали осіб із розшуку та військового обліку, а також оформлювали фіктивне бронювання.

До реалізації схеми залучили заступника директора підприємства, який формально працевлаштовував «клієнтів» для отримання відстрочки від мобілізації.

Правоохоронці задокументували діяльність групи та затримали їх під час отримання неправомірної вигоди за зняття з розшуку одного з військовозобов’язаних.

Під час обшуків вилучили мобільні телефони, документи та готівку, отриману злочинним шляхом.

Затриманим повідомили про підозру у одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб.

Їм загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

15:45