Сварка після спільного застілля закінчилася смертю: у Кременчуці затримали 45-річного чоловіка

Сварка після спільного застілля закінчилася смертю: у Кременчуці затримали 45-річного чоловіка

Те, що починалося як спільне проведення часу, завершилося смертельним конфліктом. У Кременчуці правоохоронці розслідують загибель 46-річного чоловіка, тіло якого знайшли в квартирі багатоповерхівки.

Повідомлення про подію надійшло до поліції 25 серпня близько 11:40. Місцеві мешканці повідомили, що в одній із квартир на вулиці Володимира Великого виявили чоловіка без ознак життя.

За вказаною адресою прибули слідчо-оперативна група та криміналісти. Під час огляду помешкання поліцейські виявили тіло 46-річного кременчужанина. На ньому були тілесні ушкодження, які можуть свідчити про насильницький характер смерті.

Оперативники досить швидко встановили чоловіка, якого перевіряють на причетність до злочину. Ним виявився 45-річний житель Кременчука.

За попередньою інформацією, напередодні загибелі чоловіки разом проводили час. У якийсь момент між ними виникла сварка, яка переросла у конфлікт. За версією слідства, під час сутички один із них міг завдати іншому ножових поранень.

Точну причину смерті та характер отриманих потерпілим травм має встановити судово-медична експертиза.

17:25
791
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...