У Житомирі жінка планувала вбивство пенсіонерки

У Житомирі жінка планувала вбивство пенсіонерки

У Житомирі поліція затримала 36-річну жінку, яка мала намір вбити 71-річну пенсіонерку. Ось що стало відомо виданню «Кримінал».

Як повідомляє Житомирське районне управління поліції, до поліції надійшло повідомлення про травмування 71-річної житомирянки. З’ясувалося, що причетна до події 36-річна співмешканки сина потерпілої. Нетвереза жінка уночі намагалася спровокувати конфлікт зі свекрухою. Під час емоційної розмови молодша з опоненток травмувала кухонним ножем старшу, яка у той час лежала на ліжку. Після вчиненого жінка не давала потерпілій можливості своєчасно викликати лікарів, лише вранці травмована пенсіонерка змогла вийти з квартири та попросити про допомогу у сусідки. Остання і повідомила про ситуацію поліцейських та медиків. Нині за вчинене їй загрожує ув’язнення.

На місці події працювали слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції та медики. Останні надали пораненій жінці невідкладну допомогу та доставили її до лікарні.

Спричинені жінці тілесні ушкодження експерти кваліфікували, як тяжкі та ті, які несуть небезпеку для життя.

Відтак слідчі Житомирського районного управління поліції затримали фігурантку в процесуальному порядку. Нині їй інкриміновано вчинення замаху на умисне вбивство (ч.1 ст. 15 ч.1 ст. 115 КК України).

За вчинене жінці загрожує від 10 до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі.

22:25
2236
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...