У центрі Києва студент під впливом алкоголю поранив ножем двох хлопців

У центрі Києва студент під впливом алкоголю поранив ножем двох хлопців

Увечері в центрі Києва, біля одного з торгово-розважальних центрів у Печерському районі, конфлікт між двома компаніями молодих людей завершився різаниною. Про це повідомила столична поліція.

Під час суперечки, яка швидко переросла в бійку, 19-річний студент дістав розкладний ніж і поранив двох хлопців: одного, 19-річного, в живіт, а іншого, 24-річного, у груди, коли той спробував припинити бійку.

Постраждалих із проникними пораненнями терміново доставили до лікарні. Нападника затримали на місці події. Правоохоронці встановили, що зловмисник перебував у стані алкогольного сп’яніння.

За цим фактом слідче управління Печерського відділу поліції відкрило кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Затриманий утримується під вартою без права внесення застави. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

19:45
2890
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...