На Одещині дядько з племінником жорстоко пограбували прикутого до ліжка чоловіка
В одному з сіл Білгород-Дністровського району Одеської області стався жорстокий розбійний напад. Як повідомляє поліція, 38-річний місцевий мешканець разом із 14-річним племінником проникли до будинку 48-річного чоловіка, який був прикутий до ліжка. Зловмисники скористалися тим, що вхідні двері були незачинені.
Нападники побили господаря дерев’яними палицями до втрати свідомості, після чого викрали 8 000 гривень готівкою та банківські картки. Після злочину вони втекли.
Потерпілого вранці виявила сусідка, яка регулярно доглядала за ним. Вона викликала швидку допомогу та поліцію. Медики діагностували у чоловіка черепно-мозкову травму, переломи носа та руки, численні забої та гематоми. За висновком експертів, ці ушкодження належать до середнього ступеня тяжкості.
Правоохоронці оперативно встановили та затримали підозрюваних. У них вилучили викрадені банківські картки та інші речові докази. Готівку, за їхніми словами, вони вже встигли витратити.
Суд обрав 14-річному учаснику нападу запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, а його дядькові — тримання під вартою.
За скоєний злочин їм загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.