У Києві лікарю-хірургу повідомили про підозру через неналежне виконання професійних обов’язків. За даними слідства, він не діагностував тяжкі травми у військовослужбовця, що згодом призвело до його смерті.
У Києві 43-річний чоловік помер через два дні після звернення до лікарні з травмою грудної клітки. Правоохоронці повідомили про підозру лікарю-хірургу, який не госпіталізував пацієнта та не призначив необхідних обстежень.
Рожищенський районний суд закрив кримінальне провадження щодо лікаря, якого підозрювали у неналежному наданні медичної допомоги, що призвело до смерті пацієнта. Медика звільнили від відповідальності через сплив строків давності.