В Києві чоловік вбив приятеля. З’явилось відео

В Києві чоловік вбив приятеля. З’явилось відео

У Шевченківському районі Києва чоловік вбив приятеля, який завітав до нього у гості. Ось що стало відомо виданню «Кримінал».

Як повідомляють джерела, до поліції надійшла інформація про те, що в оселі місцевого мешканця виявлено труп чоловіка з ознаками насильницької смерті.

Прибувши на місце, правоохоронці встановили перебіг подій, що призвели до трагедії. Так, напередодні загиблий завітав у гості до свого 44-річного приятеля. Під час спільного застілля між чоловіками виникло непорозуміння, яке перейшло у штовханину. З’ясовуючи відносини, господар помешкання наніс гостеві кілька ударів ножем у спину, після чого втік з місця події.

Від отриманих поранень постраждалий загинув на місці.

Зловмисника було затримано неподалік від місця скоєння злочину відповідно до статті 208 КПК України.

У зв’язку з інцидентом відкрито кримінальне провадження за статтею 115 частина 1 (Умисне вбивство) КК України.

На місці працювали судово-медичні фахівці, експерти-криміналісти, патрульна поліція та слідчо-оперативна група. Подробиці події з’ясовуються.

09:30
10141
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...